1.500 1.199 Yıllık

YKS (TYT ve AYT) Tüm Dersler canlı eğitim paketi. Oynayarak ve eğlenerek öğreneceksiniz. Eğitsel oyunlar, Canlı dersler, arşiv videoları, binlerce çözüm videolu soru ve rehberlik hizmetleri ile dershaneyi evinize getiriyoruz. Harry Potter temalı oyunsallaştırılmış eğitim metodumuz ile sıkılmadan ve oynayarak ders çalışmak ister misiniz? Hem oyun oynayın hem de konuları yiyip bitirin. Bu paket ile YKS tüm dersleri canlı olarak göreceksiniz (Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Din Kültürü). Ayrıntılar aşağıda…

 600 Saat Canlı Ders

 Sınırsız Tekrar Videoları

 Çözüm videolu sorular

 Kazanım Kavrama Testleri

 Türkiye Geneli Denemeler

 Düzenli Rehberlik Hizmeti

 Puan ve Ödül Sistemi

 Oyunsallaştırılmış Eğitim

 Kullanım Süresi 12 Ay

 Sınırsız eğlence…

 

İksir ile ders çalışmayı çok seveceksiniz…

Kategoriler: ,

Açıklama

Oynayarak Öğrenin

İksir Ders tamamen siz öğrencilerimizin talepleri ile şekillenen, oynayarak zevkle öğrenmenizi sağlayan bir canlı eğitim platformudur.

Şunu çok iyi biliyoruz ki ders çalışırken çok sıkılıyorsunuz. Zaten sıkıcı olan bu durum uzaktan eğitim süreci ile daha da içinden çıkılamaz bir hal aldı. İksir Ders ile bu problemlerin hepsi ortadan kalkıyor. Oynayarak akademik başarınızı artık zevkle artırabilirsiniz. Hemen ücretsiz 7 gün deneyin…

Harry Potter

Patenti bize ait olan Harry Potter temalı oyunsallaştırılmış eğitim metodunu benimsiyoruz.

Oyunsallaştırma

Ders içeriklerimizi oyunsallaştırarak öğrencilerin eğlenerek, zevkle öğrenmelerini sağlıyoruz.

Rehberlik Hizetleri

Öğrencilerimizi yalnız ve bir başına bırakmıyor, onları uzman öğrenci koçlarımız ile yönlendiriyoruz.

Klanına Katıl

Her öğrenci sistem tarafından Gryffindor, Ravenclaw veya Slytherin klanlarından bir tanesine atanır. Böylece sen de o klanın üyesi olmuş olursun.

Puanları Topla

Sistem üzerinden yaptığın her işlemden puan kazanırsın. Böylece hem bireysel başarı sıranı belierler hem de klanına puan kazandırırsın.

Klanın Lideri Sen Ol

Her ay klan lideri yerini bir başka öğrenciye bırakır. Klan lideri olmak için son 1 ay içerisinde en çok puanı toplayan sen olmalısın.

Burada Başarın Ödüllendirilir

Dersin Birincisi

Her canlı ders sonunda işlenen konu ile ilgili ölçme değerlendirme yapılarak dersin birincisi seçilir ve öğrenciye rozet ile birlikte +50 puan verilir.

Haftanın Birincisi

Her hafta cumartesi günü son hafta içerisinde derslere düzenli katılım gösteren ve kazanım testlerinden en yüksek puanı alan öğrenci haftanın birincisi seçilir. Öğrenciye +100 puan ile birlikte rozet verilir ve öğrencinin ailesine tebrik mesajı gönderilir.

Ayın Birincisi

Her ayın ilk haftası ayın birincisi belirlenir. Son ay içerisindeki en iyi performansı gösteren öğrenci ayın öğrencisi olarak seçilir. Ayın birincisine +250 puan ile birlikte rozet verilerek ailesine tebrik mesajı gönderilir. Ayın birincisine sürpriz hediyeler verileceğini sakın unutma…

Ek bilgi

İçerik

Tüm Dersler (Canlı Eğitim)

Canlı Ders Saati

600 Saat Canlı Ders

Kullanım Süresi

12 Ay (1 Yıl)

Arşiv Videoları

Evet (Sınırsız)

Konu Testleri

Evet (Tamamı Çözüm Videolu)

Deneme Sınavı

Her Ay Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Rehberlik Hizmetleri

Haftalık Periyotlarla Düzenli Rehberlik

Taksit

Tüm Kredi Kartlarına 1-12 Ay Arası